Kosmosfera

fotobudka

Czy zamówić fotobudkę na imprezę?

Coraz większą popularnością na różnego rodzaju imprezach cieszą fotobudki. Fotobudka jest to przedmiot, który służy do natychmiastowego robienia zdjęć oraz ich wydrukowania. 

fotobudkaJeśli organizuje się jakąkolwiek imprezę warto jest zainwestować w wynajem fotobudki. Fotobudka na pewno zapewni świetną zabawę gościom, jak i zdjęcie wykonane będzie niesamowitą pamiątką z wydarzenia. Jeśli wynajmujemy fotobudkę możemy ustalić godziny w których będzie ona pracowała. Podczas wynajmu fotobudki możemy wybrać wiele dodatkowych opcji, jak np.:

  • wielkość zdjęć,
  • ilość zdjęć na wydruku,
  • gadżety, w których można wykonać zdjęcia,
  • zielone tło,
  • grafikę lub napis na wydruku zdjęć.

fotobudkaNiektóre fotobudki są połączone z siecią internetową, dzięki której będzie możliwe wysłanie zdjęć na maila lub od razu udostępnienie ich an portalu społecznościowym.

Zdjęcia robione w fotobudce mogą być dobrym nośnikiem reklamy firmy. Wystarczy tylko na wydruku umieścić logo lub dane kontaktowe do firmy. Potencjalny klient zyskuje zabawne zdjęcia, a poza tym dostaje także dane do kontaktu.

Niektóre firmy, które oferują usługi fotobudki, także wykonują zdjęcia – fotorelację z tego co działo się przy fotobudce. Z przygotowań, z przebrania się, czyli z całej dobrej zabawy, która towarzyszyła wykonywaniu zdjęć w zamówionym sprzęcie.

fotobudka