Kosmosfera

Dlaczego warto wykorzystywać displaye reklamowe?

Displaye reklamowe, zwykle wykonywane z kartonu pokrytego kolorowym nadrukiem, są ciekawą, przyciągającą wzrok formą promocji i reklamy. To rodzaj stojaków, przypominających regał z półkami. Produkowane są w różnych rozmiarach, z dużą liczbą potencjalnych form i możliwością dostosowania nadruku, dlatego można mieć pewność co do ich oryginalności i unikalności.  Różnorodność rozmiarów sprawia, że mogą stanąć zarówno na kontuarze, jak i np. przy wejściu do sklepu, obok windy czy w innym miejscu, w który będą najlepiej widoczne dla potencjalnych klientów.

Poza kartonem do produkcji displayów reklamowych wykorzystuje się także metal, drewno i tworzywa sztuczne. Niektórzy producenci oferują również opcje dodania do tej formy reklamy neonów, głośników czy reklamy LED, dzięki czemu będą jeszcze bardziej zwracały na siebie uwagę.

Niewątpliwie jedną z zalet displayów kartonowych – które z uwagi na tworzywo zaliczane są do materiałów miękkich – jest ich niska waga, dzięki czemu łatwo je przesunąć lub przenieść w inne miejsce, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

display

Zostaw komentarz