Kosmosfera

balony reklamowe z nadrukiem

Metalizowane balony reklamowe z nadrukiem świetnym pomysłem

Każdy z nas jako dziecko uwielbiał prawdopodobnie bawić się balonami. Mało kto zdaje sobie sprawę, że istnieją różne ich rodzaje. Standardowy typ to balony lateksowe lub foliowe. Coraz więcej produkuje się jednak obecnie balonów z lateksu, ponieważ jest to materiał bardziej przyjazny dla środowiska.

Balony jako opcja dla firmy

balony reklamowe z nadrukiemOdpowiednia jego odmiana może być nawet w 100% biodegradowalna. Balony metalizowane różnią się tym od tradycyjnych, zwanych pastelowymi, że są nieco bardziej sztywne. Wynika to z zastosowania metalicznego pigmentu. Ta sztywność przekłada się też na nieco większą wytrzymałość. Balony metalizowane mogą być również trochę mniejsze po napompowaniu niż ich pastelowe odpowiedniki. Ta charakterystyczna odmiana będzie miała również bardziej owalny kształt niż standardowy balon, który jest bardziej okrągły. Ze względu na swój stylowy wygląd metalizowane balony reklamowe z nadrukiem będą świetną opcją dla naszej firmy. Dzięki temu miłemu podarunkowi będziemy mogli bowiem wywołać uśmiech na twarzach naszych potencjalnych klientów. Jeśli pojawią się oni z małymi dziećmi, to maluchy będą z pewnością jeszcze bardziej zadowolone niż dorośli.

balony reklamowe z nadrukiemŻeby taka akcja z rozdawaniem balonów przyniosła wymierne korzyści wizerunkowe naszej firmie, należy się do całego przedsięwzięcia odpowiednio przygotować. Przede wszystkim należy zamówić odpowiednią ilość balonów u specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w tej kwestii. Należy też dokładnie przemyśleć jaki nadruk umieścić na balonie. Zazwyczaj pojawia się na nim logo firmy wraz z konkretnym hasłem reklamowym. Jeśli jest to jakaś konkretna akcja promocyjna z okazji wypuszczenia nowego produktu lub rocznicy założenia firmy, to warto również umieścić taką krótką informację. Ważną kwestią jest wybór właściwego kroju czcionki oraz jej rozmiaru. Nadruk musi być widoczny, najlepiej z większej odległości. Dobrze jest też zastosować kontrastowe kolory balonika i nadruku. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie on bardziej czytelny. Jeśli planujemy jakieś wydarzenie reklamowe lub imprezę biznesową, warto zaopatrzyć się na taką sytuację w metalizowane balony reklamowe z nadrukiem.

Ich wyjątkowy, metaliczny połysk będzie prezentował się bardzo elegancko. Nasze logo lub okolicznościowy nadruk z pewnością zostaną zapamiętane na długo przez obdarowane tym symbolicznym podarunkiem osoby. Balony wywołują miłe wspomnienia i kojarzą się z beztroskimi chwilami dzieciństwa. Te miłe wspomnienia będą również dotyczyć firmy, która poprzez te gadżety się reklamuje.