Kosmosfera

programy lojalnościowe dla klientów

Programy lojalnościowe, loteria i wygrana dużej kwoty

Każdy z nas na pewno spotkał się z pewnego rodzaju konkursami. Często programy telewizyjne oraz radia organizowały tego typu rzeczy aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Tak naprawdę nigdy mnie to nie przekonywało.

Programy lojalnościowe i wygrana

programy lojalnościowe dla klientówMyślałam, że jest to pewna strata pieniędzy, a na dodatek dostaje się po tym cały czas spam na skrzynkę odbiorczą. Czytałam, że takie aplikacje konkursowe są bardzo zdradliwe. Nie można im ufać. Nawet rozmawiałam ze swoją przyjaciółką, która była informatykiem. Twierdziła, że loterie sms są możliwością na szybkie zarobienie pieniędzy. Gdy poszłam do łazienki ona wysłała z mojego telefonu wiadomość. Nic o tym nie wiedziałam i kontynuowaliśmy rozmowę przy wspólnej kawie. Omawialiśmy wszystkie loterie online. Gdy poszła ja wróciłam do swoich codziennych obowiązków. Nagle zadzwonił do mnie telefon. Był to przedstawiciel bardzo znanej stacji radiowej. Zostałam wylosowana i wygrałam sto tysięcy złotych. Nie mogłam w to uwierzyć. Po prostu zawsze wydawało mi się, że jest to nie możliwe. Okazało się, że programy lojalnościowe dla klientów są czymś naprawdę realnym. Swoją wygraną podzieliłem na dwa. Część oddałam swojej koleżance. Za tą sumę wyremontowałam całą łazienkę i starczyło mi jeszcze na nowe kuchenne meble. Od kilku lat zbierałam się, aby to zrobić. Oczywiście zorganizowałam też rodzinną ucztę. Każdy gratulował mi mojego szczęścia.

Ja wcześniej sama nie wiedziałam, że takie rzeczy się zdarzają. Zwłaszcza jeżeli chodzi o potężne kwoty. Teraz co ja polecam innym aby zaryzykowali, ponieważ wierzę, że może się udać. Chyba każdy ucieszyłby się z dodatkowego przypływu gotówki.