Kosmosfera

litery przestrzenne

Różne rodzaje liter przestrzennych

Litery przestrzenne mogą być wykorzystywane zarówno przez firmy, jak i przez klientów indywidualnych. Występują one w wielu rodzajach, dzięki czemu każdy klient może wybrać takie litery, które całkowicie będą odpowiadały jego potrzebom. Producentami liter zwykle są przedsiębiorstwa zajmujące się reklamą, jednak to nie wyklucza zamówienia ich przez zwykłego Kowalskiego.

Litery z różnych materiałów

litery przestrzenne Wszystko zależy od podejścia firmy i tego co chce zamówić. Jaki jest wybór? Litery przestrzenne można zawiesić na ścianie, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Wszystko jest kwestią wielkości oraz tego z jakich materiałów są one zrobione. Na przykład duże litery przestrzenne z Warszawy można zawiesić zamiast szyldu na ścianie sklepu. Szczególnie litery świecące będą dobrze widoczne. W przeciwieństwie do szyldów litery mają tę zaletę że można je wymieniać pojedynczo. Jeśli na przykład częśc szyldu się zniszczy to nie ma wyjścia, trzeba wymienić cały szyld, nawet jeśli reszta wygląda doskonale. W przypadku liter wymienia się tylko te zniszczone i gotowe. Litery do powieszenia na ścianie w domu można ułożyć w imię dziecka i zawiesić nad łóżeczkiem, jak również ułożyć jakieś motywujące i optymistyczne hasło na ścianie w salonie.

litery przestrzenne W ten sposób litery zastąpią naklejki ścienne, czy malunki wykonane przy pomocy szablonów malarskich. Do pokoików dziecięcych często wybiera się litery wykonane z materiału, które są miękkie i dziecko może się nimi potem bawić. Do innych dekoracji bierze się litery drewniane czy metalowe. Druga kategoria to litery stojące. W domu można je postawić na biurku czy na półce. Duże litery stojące wykorzystywane są często na weselach. Układa się z nich napis ,,Love”, czy inicjały Młodej Pary. Taki napis stanowi świetne tło do zdjęć, szczególnie jeśli ma od podświetlenie. Warto właśnie rozróżnić litery świecące od nieświecących. Litera może mieć podświetlany front lub boki, dające tak zwany efekt halo. Są one widoczne w nocy, dzięki czemu są często wykorzystywane przez przedsiębiorców do dekoracji swoich sklepów. Litery bez podświetlenia lepiej się sprawdzają we wnętrzach, jako typowe dekoracje. W pomieszczeniu zawsze jest oświetlenie, więc same litery nie muszą się świecić. Z pewnością wybór liter jest ogromny.

Są one wykonywane z dibondu, aluminium, drewna, a nawet z tkanin. W zależności od parametrów technicznych, takich jak wielkość czy obecność ledów można je dobrać do zastosowań firmowych, jak i dekoracyjnych. Na pewno wszyscy mogą sobie znaleźć ciekawe modele liter przestrzennych.