Kosmosfera

przypinki na wesele

Trendy ślubne – foto magnesy, foto budki, księgi gości

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, który do niego przystępuje, nie dziwi zatem fakt, iż państwo młodzi dokładają wszelkich starań do tego aby po uroczystości pozostało jak najwięcej pamiątek, fotografii i rożnego rodzaju innych gadżetów.

Jakie są obecne trendy ślubne?

przypinki na weseleBędą o tych szczególnych wydarzeniach przypominać. Wielu zatem nowożeńców decyduje się na coraz to nowsze metody upamiętniania oraz urozmaicania zabawy weselników oraz ich samych. Jednym z ostatnich hitów weselnej zabawy są foto budki, w których goście w na przykład śmiesznych nakryciach głowy robią sobie pamiątkowe zdjęcia. Innym gorącym hitem, na który często decydują się nowożeńcy jest obdarowywanie gości mini prezentami, które maja im przypominać o tym wydarzeniu. Pomysłów na tego typu przypomnienie i podziękowanie jest wiele. Niektórzy decydują się na przykład na foto magnesy ze swoim zdjęciem lub datą uroczystości, inni wybierają przypinki, na których znajdują się te same informacje. Dla jeszcze innych kubek ze zdjęciem nowożeńców to idealny sposób na podziękowanie gościom za udział w uroczystości. Inną popularna metodą upamiętnienia uroczystości jest pamiątkowa księga wystawiona w trakcie ślubu do której wpisują się goście i która już na zawsze pozostaje z małżonkami jako pamiątka tego kto brał udział w uroczystości i czego im życzył.

Metod na utrwalenie tych wyjątkowych momentów jakimi są ślub i wesele jest naprawdę dużo i zdecydowanie każdy znajdzie sposób, który będzie mu najbardziej odpowiadał.